Kontakt: 02-43411996Email: tricka@tricka.sk  
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK

Možnosti platby


platobné metódy

Výber spôsobu platby


Spôsob a rýchlosť zrealizovania úhrady priamo ovplyvňujú čas zaradenia do výroby a realizácie objednávky.


Zrealizovaná platba je podmienkou pre zaradenie do výroby a zahájenie tlače. Ponúkame Vám niekoľko bezpečných možnosti ako uhradiť objednaný produkt.

Poznámka: Pri platbe cez internet (CardPay, TatraPay, PayPal) sa nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom k účtu, ani k údajom o vašej karte. Tieto údaje vypĺňate až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.
Váš spôsob platby môžete vybrať priamo na stránke Objednávka / Možnosti platby pri potvrdzovaní objednávky, alebo dodatočne výberom neuhradenej objednávky na stránke História objednávok.
online platba kartou

CardPay


Najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob platby pre majiteľov platobných kariet akejkoľvek banky.
CardPay je produkt Tatra banky, vďaka ktorému majú klienti ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club.
CardPay je určený pre zákazníkov, ktorý ho využijú pri objednávaní tovaru cez Internet.
Bezpečnosť je garantovaná použitím technológie 3-D Secure. V procese transakcie sa držiteľ karty identifikuje cez svoje 3-D Secure heslo. Technológia 3-D Secure je vyvinutá a podporovaná kartovými spoločnosťami VISA (Verified by VISA) a MasterCard (MasterCard Secure Code). Transakcia prebieha on-line a trvá spravidla okolo 10 sekúnd.
Technológia 3-D Secure garantuje ochranu obchodníka aj v prípade ak je použitá karta, ktorá nie je zaradená do programu 3-D Secure.
Návod na používanie Cardpay nájdete na stránke Tatrabanky tu.
platba tratra banka

TatraPay


Najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob platby pre klientov tatra banky.
TatraPay je produkt Tatra banky, vďaka ktorému majú klienti možnosť platiť prostredníctvom Internet bankingu vo virtuálnych obchodných domoch. Klienti Tatra banky ho využívajú pri objednávaní tovaru cez Internet. Postačí mať vedený bežný účet v Tatra banke a mať aktívnu službu Internet banking.

Výhodou TatraPay je predovšetkým rýchlosť a jednoduchosť. Každý klient Tatra banky používajúci aktívny Internet banking má možnosť využiť TatraPay. Okamžite po vykonaní objednávky je platba zrealizovaná a úhrada poukázaná na účet obchodníka.
Pay Pal online platba

PayPal


PayPalom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho PayPalu. PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.
PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.
PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.
Pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme PayPal zaradili do platobných možností, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom.
Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.

Platby cez internet za pomoci elektronickej peňaženky paypal.com poskytujú používateľom internetu jednu z najbezpečnejších platobných služieb na Internete. Používateľ služieb elektronických peňaženiek na rôznych webových stránkach a elektronických obchodoch nezadáva priamo svoje platobné údaje ako napr. číslo platobnej karty či CVV kód ale platia doslova emailom, cez účet zriadený v týchto elektronických peňaženkách.


Ďalšie informácie platbe PayPal nájdete na stránkach PayPal.com:
https://www.paypal.com/sk
platba bankový prevod

Bankový prevod


Platobný prevod je spôsob, pri ktorom dávate príkaz na úhradu z vášho účtu na náš účet. Ak ste vlastníkom účtu v Tatra banke, bude vaša platba pripísaná v priebehu daného dňa. Ak ste prevod peňazí zrealizovali z inej banky, ako z tej v ktorým máme zriadené účty, bude prevod peňazí trvať štadardne približne 2 – 3 pracovné dni.

Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Kontakt
›› O nás
© Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.